Про воду

Питна вода «Родинне Джерело» виготовлена і контролюється відповідно до вимог ДСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до питної води, призначеної для споживання людиною», які відповідають вимогам європейського законодавства.

Ми знаємо, що людський організм на 60 - 70 відсотків складається з води, без неї не можливе життя!

Тому вода «Родинне Джерело» є продуктом поліпшеної якості і характеризується низьким вмістом органолептичних показників, органічних речовин, відсутністю токсичних канцерогенних речовин та іонів важких металів. Перевагою нашої води є невеликий вміст натрію, що дозволяє рекомендувати цю воду людям, що знаходяться на безнатріевій дієті, а також сухого залишку (100 - 200 мг/л) і загальної жорсткості (0,5 ммоль/л), яка захищає від випадання осаду на поверхню посуду при кип'ятінні.

Пити воду слід відповідно до фізіологічних потреб організму. Ця кількість для кожного індивідуальна і залежить від ваги (для дітей вона менше пропорційно вазі), а також від наявності деяких захворювань:

  • дорослій здоровій людині рекомендується випивати 1,5-3 л на добу в якості напою або з рідкою їжею;
  • при високих температурах або жаркому кліматі - 3,5-5 л на добу;
  • при високих фізичних навантаженнях - близько 4 л на добу.
  • при одночасних фізичних навантаженнях і жаркому кліматі така кількість може зростати до 12 л на добу.

При недостатній кількості рідини в організмі може наступити зневоднення, його ознаки: погіршення самопочуття, зниження працездатності, розвиваються процеси гальмування в центральній нервовій, серцево-судинній системах та ін. Клінічні дослідження показали, що ознаки зневоднення можуть спостерігатися при втраті води 5-6% від маси тіла, а втрата 25% при температурі повітря 20-25 ° С для людини смертельна.

Немає сумніву, що здоров'я людини залежить також від якості питної води. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я 25% населення в світі (кожен 4-й чоловік) піддається ризику захворіти у зв'язку з вживанням неякісної питної води. І цього ми з Вами можемо уникнути, вживаючи якісну і очищену воду, яку сьогодні можна замовити в будь-який куточок країни в офіс або додому!

Звичайно, ми можемо доочистити питну воду з водогону в домашніх умовах побутовими фільтрами, але це вважається неконтрольованим очищенням або очищенням води «на око». У зв'язку з тим, що встановлення таких фільтрів проводиться часто без урахування якості вихідної води, а в перебігу їхньої роботи не контролюється якість очищеної води, то вона може не очищатися фільтрами, а навпаки - забруднюватися!

Компанія «Родинне Джерело» гарантує відмінну якість питної води та використовує професійне обладнання для досягнення високих результатів. Наша вода проходить багатоступеневу систему фільтрації та знезараження, при встановленні якої враховується якість вихідної води і систематично контролюється в спеціальній лабораторії. При цьому фільтр зворотного осмосу з іншими установками працює у відповідному режимі, що запобігає повному знесоленні води, затримуючи токсичні речовини і небезпечні мікроорганізми.

Саме повноцінне очищення води і злагоджена робота всієї нашої команди дозволяє нам швидко доставляти якісну питну воду по всьому Києву.

Технологія очищення води, періодичність контролю та сама питна вода «Родинне
Джерело» отримали позитивну санітарно-епідеміологічну оцінку в ДУ «Інституту гігієни та медичної екології ім. Марзєєва Національної академії медичних наук України» та позитивні висновки Державної санітарно-епідеміологічної служби України.

Ми цінуємо якісний продукт і довіру споживача!

 

Провідний науковий співробітник

ДУ «Інституту гігієни та медичної екології

ім. Марзєєва Національної академії

медичних наук України»,

кандидат біологічних наук О.В.Зоріна