Про компанію

Ми знаємо, що вода необхідна для здорового та повноцінного життя, тому робимо все, щоб ви і ваші близькі завжди мали можливість втамувати спрагу, приготувати улюблені корисні страви, відновити втрату вологи під час активних дій і просто отримати задоволення від склянки смачної чистої води.

Якість води «Родинне Джерело» підтверджено відповідними сертифікатами, а завдяки особливому складу вона підходить і для дорослих, і для дітей від 1 року. Тому ті, хто турбується про здоров'я і самопочуття своєї сім'ї, клієнтів, колег, учнів, замовляють доставку води «Родинне Джерело». До того ж це дуже зручно: доставка здійснюється максимум за 3 години в зручний для вас час і абсолютно безкоштовно!

Наша команда молода і постійно розвивається, щоб радувати вас відмінною якістю пропонованих послуг. Крім води ми пропонуємо супутні товари та обладнання для вашого комфорту: просто вкажіть, що саме ви хочете отримати разом з бутильованої водою «Родинне Джерело».

Доставка питьевой бутилированной воды в Киеве бесплатно

Не треба думати, склянка наполовину порожня чи наполовину повна – замовте доставку питної води «Родинне Джерело» у нас і насолоджуйтеся повнотою життя!