Доставка

Доставка питьевой бутилированной воды по КиевуВам потрібна доставка питної води по Києву? «Родинне Джерело» - це вибір, який зробили багато жителів і гостей столиці. Ми безкоштовно привеземо воду до вас додому, в офіс, спортивний клуб, школи і дитячі садки - «Родинне Джерело» відповідає всім санітарним нормам і підходить для дітей від 1 року. А щоб забезпечити вам максимальний комфорт, ми пропонуємо ще й додаткове устаткування: кулери, фільтри, тримачі для стаканчиків і т.д.

Наша команда - молода і динамічно розвивається. Ми робимо все, щоб ви залишилися задоволені і звернулися до нас знову і знову! Наші кур'єри відмінно знають місто і доставлять ваше замовлення за будь-якою адресою у зручний для вас час, а оплатити його ви зможете готівкою при отриманні і за безготівковим розрахунком.

Слідкуйте за нашими новинами та акціями, які зроблять покупку води «Родинне Джерело» ще більш приємною, а для постійних і оптових замовників у нас завжди знайдуться особливі, дуже вигідні пропозиції!

5 причин замовити доставку питної води «Родинне Джерело»:

    • Швидкість: ми виконаємо ваше замовлення протягом 3-х годин.
    • Економія: доставка води по Києву - безкоштовна!
    • Зручність: просто вкажіть потрібну адресу і вода буде доставлена прямо до вас в квартиру, офіс і т.д.
    • Швидке замовлення: зробити заявку можна за допомогою онлайн-форми, зателефонувавши за телефонами і написавши нам листа.
    • Задоволення: вода «Родинне Джерело» - це дійсно смачно і корисно!

Ми вже готові виконати ваше замовлення!

ЗАМОВИТИ ДОСТАВКУ ВОДИ!